Видео: Манијак на улиците во Бразил!

29 март, 20120
Видео: Манијак на улиците во Бразил!

Сообраќајниот метеж може да биде фрустрирачки за сите улесници, но некои знаат да претераат. Во овој случај имаме еден разбеснет возач на џип и еден мотоциклист.

Погледнете што се случи:

httpv://www.youtube.com/watch?v=vJTXLuu7_0Y

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/