Видео: Снуп Дог ја “исплука” Ким Кардашијан

28 јануари, 20120
snup dog

Познатиот рапер Снуп Дог преку YouTube му се обрати на Крис Хамфрис, поранешниот маж на Ким Кардашијан.
Иако Ким е позната во целиот свет и многу мажи воздивнуваат на нејзините облини, раперот брутално ја навредувал.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VG7vlecw5_I
Снуп Дог му дал неколку совети на Крис Хамфрис зборувајќи за тоа што тој направил грешка што се согласил да се ожени со неа.
Раперот не штедел на пцовките и најлошите навреди. Ја нарекувал со навредливи имиња и нејзината професија ја нарекол работа со “низок морал”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma