Видео: Светските метрополи по апокалипса!

26 март, 20120
Видео: Светските метрополи по апокалипса!

Погледнете како на првиот ден од апокалипсата би изгледале светските метрополи, без луѓе, без автомобили…. владее само тишината.

Погледнете го видеото и обидете се да замислите:

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi