Викторија Бекам ги откачи колешките од групата Spice Girls! Да не летнала во облаци малце…

30 јануари, 20120
The Spice Girls pose after naming a Virgin Atlantic Boeing 747 plane "Spice One" in their honor at Los Angeles International Airport, 12 December 2007. From left are: Geri Halliwell, Melanie Chisholm,  Emma Burton, Melanie Brown and Victoria Beckham. AFP PHOTO / GABRIEL BOUYS

Судијата во шоуто X Factor, Гери Барлоу ги поканил членовите на групата Spice Girls да настапат на концертот Diamond Jubilee во Бакингемската палата, но Викторија Бекам ја одбила поканата и покрај тоа што нејзините колешки се воодушевени од идејата за заеднички настап. Барлоу има намера да организира концерт во палатата и очигледно смета дека настапот на друпата Spice Girls би бил полн погодок, меѓутоа, Викторија Бекам несака да настапи.

Иако Мел Б ентузијастички најави дека се радува на настапот, а истијот случај и со Мелани С, Гери Халивел и Ема Бунтон, Викторија Бекам не сака да учествува.

“Сите девојки сакаат заедно да дојдат на концертот освен Викторија која очигледно нема време за тоа. Таа ги сака своите колешки, ги подржува, но нема време за настап поради семејните обрски. Секоја минута од слободното време ја поминува со децата”, изјавува близок извор на пејачката.

Викторија и претходно одбивала да настапи и на отварањето на Олимписките игри во Лондон поради слични причини.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma