Викторија Бекам во непрепознатливо издание!

7 април, 20120
bekam

Откако Викторија Бекам од пејачки заплови во дизајнерски води, на себе испроба многу различни стилови. Сепак, нејзините фанови останаа изненадени кога на фотографите во кинеското издание на списанието Harper’s Bazaar ја забележале со огнено црвена коса.

Сепак, Викторија не се одлучила на оваа драстична промена изгледа во прашање е само перика. Меѓутоа, на нејзините фанови не им се дпаднала оваа трансформација. Многу коментирале дека Викторија изгледа неприродно и се чини дека излегла од некоја видео игра.

Во интервјуто модната дизајнерка изјавила дека таа ја претставува обичната жена и дека свите модели најмногу сака да ги пробува на себе.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/