Водопад ресторан! Преубаво место, мора да го видите! :)))

30 јануари, 20120
1

Овој неверојатен ресторан е лоциран во близина на водопадите на Villa Escudero одмаралиштето на Филипините, а нуди дефинитивно уникатно и незаборавно искуство.

Вкусната локална храна се сервира на бамбусови маси токму под водопадите, додека бистрата вода нежно тече под стапалата на посетителите.

httpv://www.youtube.com/watch?v=GHNGtUKgQPM

httpv://www.youtube.com/watch?v=X24UWfACh0Y

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma