За осум години направил скоро 100 деца!

18 април, 20120
ed-houben-1334684979-150840

Холанѓанецот Ед Хоубен има интересна професија, им прави деца на жените.

Во просек тој спие со 15 жени месечно, за само да ги оплоди. Интересен е фактот дека овој маж до својата 34 година бил девица. Осум години подоцна тој е еден ог најголемите љубовџии во светот.

Хоубен е татко на 82 деца, а чека уште десет принови. Ед, ја започнал кариерата како донатор на сперма. Меѓутоа набрзо смислил директен начин на оплодување на жените. Сега во просек спие со 15 жени месечно.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi