Запаметете го ова лице: Силувала пет годишно дете, се снимала и објавила на интернет!

21 декември, 20120
1

Американската безбедносна служба  побарала од јавноста да помогне во идентификување и лоцирање на жената која силувала 5-годишно дете и снимила порнографски филм.

Борбата против детска порнографија во Америка повтоно е на голем испит. Агентите на американските безбедносни агенции интензивно трагаат по жената која произвела детски порнографски филм во кој и самата учествувала силувајќи дете.

img

Безбедносните агенти велат осомничената жена-монструм е на возраст помеѓу 23 и 29 години, средна градба, кафеава коса и младеж на левиот бут.

Наводно осомничената жена живее на територијата на Америка, а за овој случај американските служби дознале од своите дански колеги кои го симнале од интернет вознемирувачкото видео.

Паралелно со потрагата на жената која го извршила овој грозоморен злочин, агентите работат и на идентификација на жртвите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber