Жените со ајфон имаат загаратиран оргазам! :)))

7 февруари, 20120
142690

OhMiBod е нова апликација која управува верувале или не со вибратор.

Дами, подгответе се од сега вие одлучувате кога ќе доживеете оргазам. Епл само за вас ја направи аплиакцијата OhMiBod со чија помош можете да управувате со својот вибратор.

Оваа апликација е наменета за оние дами кои имаат ајфон, ајпод, ајтач, но и вибратор се разбира.

Само со еден допир го вклучувате вибраторот, со влечење на прстот по екранот горе-доле ја менувате брзината, а интензитетот ако го поместувате прстот лево – десно и ете, вие сте на чекор до совршен оргазам.

Ако пак, сакате да ја запрете или да ја ресетирате апликацијата, доволно е само да го протресете телефонот.

httpv://www.youtube.com/watch?v=vvJDYjVCjCQ

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma