Зимска бајка за мода

7 декември, 20120
1

Дали навистина мислите дека зимата не може да биде секси? !

Иако најчестата асоцијација за зима е многу облека и црвени носови, ние ќе ви претставиме една поинаква атмосфера. Како оваа зимска фотосесија, која ја претставува оваа жешка убавица, нагрната со кожа, крзно и долна облека. Па, уште ли мислите дека нема ништо убаво во студот?!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber