Month: м.г

917.jpg
Популарната фолк ѕвезда Светлана Ражнатовиќ интензивно се подготвува за концертот кој ќе се одржи вечерва на Ушче. На Фејсбук се појави нејзина фотографија каде се гледа дека на лицето нема ни грам шминка, каде друштво и прави нејзината колешка Ивана Селаков.  

623.jpg
Потребни намирници: 1/3 чаша сенф 1/3 чаша мед 1 лажица масло за јадење 1 кг пилешки батаци Сол 2 гранчиња свеж розмарин Бибер Загрејте ја рерната на 175 степени. Во голем сад измешајте ги сенфот, медот и маслото. Додадете малку сол и пробајте. Додадете уште сол и сенф додека не го добиете посакуваниот вкус. Посолете […]

523.jpg
Количината на намирниците се одредува според бројот на потребните порции и вкусот. За приготвување на овој рецепт ќе ви бидат потребни: Модар патлиџан Јајца Лебни трошки Масло Лук Сос од домати Пармезан или рендан кашкавал Парчиња моцарела Излупете ги патлиџаните и исечете ги на дебели ленти. Потопете ги во избиените јајца, а после тоа во […]

424.jpg
Овој човек дозволил ларва да му се насели под кожа во неговата рака и да расте со цел да гледа како ќе пробие пат за да излезе надвор од телото. Дали е потребно да ви нагласиме дека ова е вознемирувачко видео? Веруваме дека не!  

326.jpg
Северина освен по својата успешна кариера позната е и по своите уникатни модни комбинации со кои привлекува внимание каде и да се појави, без разлика дали се работи за свечан или кежуал аутфит. Северина на својот Фејсбук профил им овозможи на своите фанови виртуелно да го разгледаат нејзиниот гардеробер преполн со брендирани парчиња облека. Она […]

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi