15 ужасни пластични корекции

15 ноември, 20130
21

Правилото дека ништо претерано не е убаво, особено важи во доменот на пластичната хирургија. Во стремежот да изгледаат попривлечни, некои дами едноставно губат мерка. Направени за сочни бакнежи, овие усни попрво ќе го исплашат мажот. Погледнете ги и останатите гафови на пластичната хирургија:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit