25 години по “Top Gun” тешко дека ќе ја препознаете!

10 февруари, 20130
top gun

Можеби се сеќавате на Кели МекГилис од популарниот филм „Top Gun“ во кој глумеше фатална русокоса, но годините поминуваат, но годините поминуваат, а луѓето се менуваат.

Кели во легендарниот филм се појави како прекрасна русокоса девојка која го освои пилотот во “Top Gun”, младиот Том Круз. Оттогаш помнаа 25 години, а познатата актерка се потсетила на нејзините почетоци и фамозниот бакнеж со Том.

top-gun

“Mи изгледа како цела вечност да поминала од тогаш. Кога го снимав тој филм не ни помислував дека денес ќе биде толку популарен. Да бидам искрена изненадена сум поради тоа”, изјавила 55- годишната Кели.

Што се однесува до жешките сцени со Том, особено бакнежите на крајот, Кели открила дека сцената е снимена во сенка, бидејќи тогаш прифатила друга улога за која ја скратила и потемнила косата.

“Да, за тоа време снимав друг филм, затоа сцената во лифт ја снимав со перика на главата, а самата сцена со бакнежите ја одигравме во снека”, се потсетува ѕвездата на филмот кој ги одбележа 80-тите.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=u2mrzk21YE8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit