Алек Болдвин излегол од контрола, ги нападнал новинарите!

17 ноември, 20130
2

Алек Болдвин повторно имаше “блиска средба“ со новинарите. Познатиот актер кој во последно време нема разбирање за припадниците на седмата сила, се заканувал и карал со новинарите на Фокс 5 каналот, пред неговиот апартман во Менхетен.

Болдвин најпрво пред својата зграда стапил во конфликт со познатиот новинар Роберт Мосес. Актерот му порачал дека ќе има проблеми ако го затекне на истото место.

Болдвин потоа се расправал со ТВ репортерка од истиот канал која наводно ја повредила неговата сопруга Хилари со микрофонот.

– Дали сакаш да и се извиниш на мојата жена јавно пред камери – повторувал бесно Болвин, а бидејќи новинарката не сакала, ја опцул и заминал.

Alek Boldvin

Foto: Profimedia/Startraks

http://www.youtube.com/watch?v=9z9FDD7udJE#t=15

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit