Ана Николиќ: Ми се гади што спиев со тебе!

17 ноември, 20130
1

Пајачката Ана Николиќ не го остава на мир контроверзниот албански бизнисмен Ќазим.

Според изворите, бидејќи Осман не сака да комуницира со неа, таа постојано му испраќа СМС пораки.

– Се гадам од самата себе што некогаш спиев со тебе – гласи една од пораките кои пејачката ги пратила од својот личен број.

Според изворот, Ана Николиќ не сака да крене раце од овој бизнисмен, па на 3 ноември му напишала: Зошто не се јавуваш? Бидејќи не добила одговор, два дена подоцна напишала: Јави се хитно. Ужасно.

Османи ни после таа порака не и се јавил.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit