Вечерна мејкап идеја: Црн туш и розов кармин

16 ноември, 20130
13

Денешната видео лекција припаѓа на Јутјуб каналот Маја Миа. Познатата блогерка ќе ви ја претстави процедурата за правење секси вечерна шминка која се карактеризира со впечатлива, црна очна линија што го прави погледот прималив, а очите поголеми и сензуални, надополнето со усни потопени во розов раскош.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit