Бизарно: Мајка на две деца дои булдог!

24 декември, 20130
11

Тери Грем (44), мајка на две деца, го доела кучето на својата 9 годишна ќерка цели 2 години. Таа тврди дека не можела да ги дои своите деца, и дека сега се чувствува исполнето како мајка.

Грем од Калифорнија раскажува дека булдогот го засакал мајчиното млеко во 2010 година, кога случајно го лижнал шишенцето наменето за нејзиниот син.

Во своето интервју Тери вели дека доејќи го Спајк се чувствувала подобро како мајка и била многу поисполнета од претходно.

Тери го доела булдогот 4 пати на ден.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit