Четири брзи секојдневни фризури

28 ноември, 20130
18

Сигурно не сме од девојките кои секојдневно посветуваат доста време за нова фризура и убава шминка.

За жал често пати времето ни е ограничено па затоа се задоволуваме со коњска опашка, пунџа или небрежно пуштена коса.

Подготвивме видео лекција за оние од вас кои сакаат да го разубават секојдневието со добра фризура и кои немаат многу време наутро.

httpv://www.youtube.com/watch?v=XRtnnzO4XbA

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit