Доналд Трамп: Настапот на Бијонсе беше катастрофа!

19 февруари, 20130
6666

Познатиот бизнисмен без влакна на јазикот упати остри критики за Бијонсе, односно за нејзиниот неодамнешен настап на Супер Боул опишувајќи го како крајно недоличен за една таква реномирана манифестација…

Гостувајќи во радио емисија кај популарниот Хауард Стерн, 60 годишниот бизнисмен остро го критикува вулгарниот стајлнинг и недоличното танцување на Бијонсе на сцената.

„Мене ми изгледаше дури смешно и сметам дека Бијонсе и нејзината изведба и стајлинг не доликуваат за една таква манифестација“, вели Трамп.

Се прашуваме што би рекла Бијонсе на ваквите критики упатени на нејзина адреса…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber