Ешли од Pussycat doll го „улови“ принцот Хари

19 февруари, 20130
777

Принцот Хари неодамна бил забележан во еден од елитните ноќни клубови во Лондон во интимна атмосфера со една од девојките на Pussycat doll групата.

Според она што го изјавиле гостите на клубот, принцот Хари цела вечер буквално не се одвојувал од сексапилната Ешли Робертс (31). Принцот изнајмил ВИП сепаре каде цела ноќ нарачувал пијалоци за своите пријатели и група згодни девојки, меѓу кои била Ешли и која успеала да го привлече неговото внимание. Хари танцувал со неа, ја гушкал и нежно и шепотел на уво…

„Би бил многу среќен кога Ешли би се согласила да излезат на втор состанок на некое мирно и романтично место“, велат неговите пријатели.

Откако се врати од Авганистан каде учествуваше во воена мисија, принцот Хари постојано се забавува.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber