Дознајте ги најдлабоките женски тајни…

21 декември, 20130
6

Да, ние жените дефинитивно многу зборуваме. Но тоа не значи дека сме како отворена книга. Дури имаме и многу тајни, за кои повеќето мажи воопшто не знаат. Еве неколку од нив.

Колку и модерна и незвисна да е една жена, таа внатрешно сака мажот до неа да е посилен и да ја штити.

Износот кој сме го потрошиле за облека и накит, кој му го кажуваме на партнерот е за најмалку 20% понизок од реалниот.

Жените исто така се плашат од врзување. Понекогаш многу повеќе од претстваниците на посилниот пол.

Нашите бивши љубовници не биле ужасни во кревет. Ве лажеме, само затоа што не сакаме да ве засегнеме.

Еден од нашите најголеми стравови е да не станеме како нашите мајки.

Сакаме да бидете љубоморни. Само со мерка! Дури понекогаш намерно предизвикуваме слични ситуации.

Имаме сексуални фантазии со други мажи. Но тоа не значи и дека во реалноста сакаме да бидеме со нив.

Жените ги делат интимните детали со другарките многу повеќе отколку што мислите. Навистина многу повеќе!

Жените навистина ја ценат помошта на партнерот во домашните обврски. Но не му кажуваат од страв да не се опушти.

Без разлика дали се сериозно обврзани, девојките флертуваат! Секој ден… по неколку пати.

Понекогаш симулираме оргазам.

Имаме многу жешки сексуални фантазии. Едноставно ни е срам да ви ги кажеме.

Повеќето жени лажат за килограмите и за бројот на сексуални партнери.

Имаме барем неколку непристојни фотографии кои никогаш нема да ви ги покажеме…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit