Едвај дочекала: Ги покажала градите веднаш штом наполнала 18!

20 ноември, 20130
19

Кендал Џенер, полусестрата на Ким, Корти и Клои Кардашијан, деновиве наполна 18 години, па веднаш ја искористи шансата да објави разголени фотографии по примерот на своите сестри.

“Едвај чекам да ги видите и останатите фотографии“, напишала Кендал под фотографијата каде ќе ја видите во мрежеста блуза и која ја објавила на Инстаграм.

За фотките се погрижил познатиот австралиски фотограф Расел Џејмс.

Jedva je dočekala: Pokazala sise čim je napunila 18

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit