Екрани на иднината: Футуристичка визија од Самсунг!

30 декември, 20130
21

Самсунг неодамна објави видео во кое е претставена нивната визија за екраните од иднината. Прикажани се нивните нови концепти: екрани на филџан за кафе, екрани на плакари, прозорци, и слично, но и идеја за тоа како ова може да се реализира.

Какво е вашето мислење за оваа визија? Дали ви изгледа привлечно, или заплашувачки?

httpv://www.youtube.com/watch?v=Iz6KvO-Gvcc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit