Видео: Омилените производи од бивша Југославија

30 декември, 20130
20

Особено ако во осумдесетите сте биле деца, вкусовите кои тоа време беа достапни, сега веќе не би одговарале на нашите разгалени вкусови рецептори, но со оглед на тоа дека повеќе ги нема, дозволено ни е да се присетиме на она најдоброто што во минатото сме го вкусиле.

Имаме тука по нешто и за повозрасните – специфичната облека и автомобилите беа неизоставен дел од скромната, но за нас драга понуда.

29 Ноември е Денот на бившите републики, а за да се потсетиме како тогаш се живееше, еве дел од легендарните производи кои ќе ви евоцираат спомени.

httpv://www.youtube.com/watch?v=IJY8nJsyW50

httpv://www.youtube.com/watch?v=-l2wG-ljPJk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit