Го дрогирале 22 месечниот син со марихуана!

14 март, 20130
3

Вашингтон – полицијата ги уапсила Рејчел Братен (24) и Тајлер Ли (25) кои направиле видео кое го поставиле на интернет каде се гледа како нивниот 22 месечен син го дрогираат со марихуана.

На снимката јасно се гледа како Братен држи луле во устата на детето кое инхалира дим, кашла и се тетерави. Издрогираното дете потоа излегува од собата, а мајката се смее во позадина. Полицијата откако го видела видеото направила рација во куќата на мајката и нашла 40 стебла марихуана и нерегистриран пиштол. Братен и Ли се уапсени, а малиот заедно со постариот брат се предадени на социјалните служби.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber