Го погодиле со шише по глава, Бибер револтиран го прекинал концертот!

4 ноември, 20130
20

Џастин Бибер доживеал мошне непријатен момент на својот концерт во Бразил. Младиот пејач додека бил на сцена го погодиле со шише вода и малку фалело да му падне микрофонот од рака.

Бибер, револтиран од оваа постапка на неговите фанови, ја напуштил сцената, а концертот бил прекинат.

“Фановите не знаеја што се случува и останале на своите места околу половина час надевајќи се дека Џастин ќе се врати и ќе го доврши концертот. Светлатата се запалиле, тимот на Бибер почнале да ја собираат техниката, а фановите сватиле дека концертот е завршен“, се вели во медиумите.

Погледнете како Бибер го погодиле со шише:

httpv://www.youtube.com/watch?v=Wrrkd1i1S8g

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit