Хуман човек ја исполнил желбата на болно девојче да вози “пинк“ Ламборџини Авентадор! (видео)

21 ноември, 20130
13

Познатиот Ричард Хамонд кој работи со тимот на “Top Gear“ ги трогнал срцата на гледачите така што исполнил една необична желба на едно многу болно девојче.

Емилија од секогаш сакала да се вози со Ламборџини. Ричард бил повеќе од среќен што успеал да и помогне и нејзината желба да ја претвори во реалност.

Откако автомобилот кој чини 300 000 евра професионално бил обоен во пинк боја, Ричард се упатил кон Емилија која веќе го носела своето пинк тркачко одело.

httpv://www.youtube.com/watch?v=G2XqNMuY0qY

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit