Измерете го пенисот со мобилниот телефон

31 јануари, 20130
апликација

Корисниците на Ајфон и Андроид од сега на своите „паметни“ телефони ќе можат да превземат една многу интересна апликација „Condom Size“ која служи за унапредување на сексуалната едукација, така што мерките на вашиот пенис ќе ги спореди со други познати величини.

Правилата според кои се мери машката „гордост“ се многу едноставни, бидејќи апликацијата функционира на принципот линијар на извлекување- го доближувате телефонот и бирате опција дали сакате да мерите во инчи или во сантиметри.

t2222-penis500

Ако ја сакате оваа апликација на вашиот паметен телефон, ќе треба и да платите 99 центи. Достапна е само за корисниците на паметни телефони и лица постари од 17 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/