Изнервира многумина, ќе ве изнервира и вас! Овој арогантен дечко направи хаос на Инстаграм!

22 февруари, 20130
02

На популарниот сервис за споделување фотографии Инстаграм, тинејџерот Лавиш П. предизвика вистински револт и тревога кај останатите корисници…

Лавиш предизвика револт кај повеќето членови на сервисот поради поставување фотографии преку кои буквално се фали со парите и богатството  што ги поседува.

Притоа дал и мошне необичен личен опис. Во личниот опис напишал вака: „К…. јас сум богат, безобрзен и арогантен. “

На  Инстаграм има повеќе од 18 000 следбеници иако е активен само околу месец дена.

Погледнете зошто и како изнервирал многумина:

img

img

Iznervirao-je-mnoge-iznervirace-i-vas-Bahati-tinejdzer-podigao-Instagram-na-noge-FOTO

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit