Кастрирај го и убиј го! Нарачано убиство за Џастин Бибер!

21 февруари, 20130
222

Поп ѕвездата Џастин Бибер за малку ќе бил жртва на еден од своите фанови. На интернет се појавила снимка од телефонски разговор помеѓу осудениот убиец и неговиот соработник кои го планирале убиството.

Преку телефонски разговор Дан Мартин кој се наоѓа во затвор за убиство и силовање на 15 годишна девојка, нарачува кај својот соработник, платен убиец, да го убие Џастин Бибер.

За време на разговорот ја користат шифрата „питбул“ за Џастин и неговото обезбедување.

„Марк ќе ги убие питбулите, а ти ќе ги кастрираш“, вели осудениот убиец. Убиството требало да се случи во рок од неколку сати после разговорот, но полицијата реагирала брзо, стигнала на време и ги уапсила осомничените пред да го убијат Бибер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit