Тестира вибратори: Невина, а имала 150 огргазми!

21 февруари, 20130
1111

Ема Ричардс имала над 150 оргазми иако е сеуште девица бидејќи таа се занимава со тестирање вибратори и други секс реквизити.

„Романтична сум и никој не ме сака како таква, па затоа сама се задоволувам. После година дена работа не можам да се одвојам од вибраторите и сосема ми се доволни. Подобро да останам девица и да уживам со помош на секс помагала, отколку својот кревет да го делам со некој кој не е доволно посебен“, задоволно изјавува Ема.

Неделно тестира по три вибратори и доживува три оргазми, што значи за година дена доживеала над 150.

„Првиот пат не знаев што да очекувам и се тресев како Бамби“, искрена е Ема и признава дека нејзините родители не знаат со што се занимава. Ема не прима плата за она што го работи, но затоа смее да ги задржи сите секс реквизити што ги тестирала.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit