Кејт открива: Британската круна чека принцеза?

6 март, 20130
5

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон во текот на посетата на Гримбија сосема случајно додека разговарала со месните жители открила дека ќе роди девојче.

Односно, откако 41 годишната Кејт Бартон и поклонила плишано мече, војвотката сосема спонтано рекла дека мечето ќе го поклони на својата ќерка, но веднаш се коригирала и рекла дека не е сигурна.

Британските медиуми нејзината наводна грешка ја сватиле озбилно и веста ја распространиле веднаш за тоа дека монархијата очекува принцеза.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber