Патинсон се обиде но не успеа да го прости неверството на Кристен!

6 март, 20130
7

Актерката Кристен Стјуард не успеа да го спечали повторно срцето и довербата на Роберт Патинсон откако го изневери со режисерот на филмот „Снежана и ловецот“, Руперт Сандерс.

Холивудскиот актер решил да ја зачува Кристен само како пријателка и да ги прекине љубовните односи со неа. Таа сеуште се надева дека ќе успее да го натера да размисли повторно, но очигледно овој пат „вампирот“ е категоричен.

После скандалот поврзан со неверството работите околу нив двајца предизвикаа заладување на односите и дистанца. Од љубов за неа Роберт и даде втора шанса но блиските извори откриваат дека тој сепак неможе да го надмине она што се случи и дека сеуште му пречи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit