Ким Кардашијан го прошета стомакот

31 јануари, 20130
kim

Ким Кардашијан долго време ја криеше веста за својата бременост, а кога ја потвди својата бременост, во јавноста на сите можни начини се обидуваше да го сокрие стомакот.

Меѓутоа, сега веќе помина доволно време за стомакот за стомакот да и се заокружи, што е невозможно да се сокрие. Така Ким е фотографирана пред некоја вече во Лос Анџелес, на вечерна пршетка.

Како и повеќето бремени жени, изгледа преморено и исцрпено, но во исто време задоволно и благословено. Старлетата е уловена како излегува од теретана за бремени жени, каде има посебно пропишан режим на вежбање, а во хеланките кои ги носи на себе изгледа доста заоблено. Сепак, се чини дека добриот изглед и форма повеќе не и се приоритет.

Showing her changing figure: Kim Kardashian shows off her bump in a black vest and leggings as she heads home from the gym in Los Angeles

'Was so lazy': Kim admitted it was quite a struggle to do a workout so late at night

Tired: Kim wasn't wearing much make-up after a long day on a photoshoot

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber