Кој е новиот ‘фраер’ на Бар Рафаели?!

1 февруари, 20130
bar

Израелската убавица докажа дека работата како супермодел не е секогаш така како што си замислуваме.

Убавата Бар Рафаели цели осум секунди страсно се бакнувала со Џеси!

Going in for the kill! Bar Refaeli kisses a geeky extra in cringe-inducing Super Bowl advert for Go Daddy

The perfect match? The advert sees Bar introduced by racing star Danica Patrick to longtime Hollywood extra Jesse Heiman, creating what she dubs the 'perfect match' of sexy and smart

Сепак, тоа не е нејзиниот нов дечко, туку Бар ужива во бакнежите само за потребите на рекламата. Се работи за реклама за интернет регистрациска компанија ‘Go Daddy’, која ќе биде само една од многуте кои ќе се семитуваат за време на Superbowl. И птиците на гранка знаат дека тоа е вистинскиот термин за промоција.

Бар ја игра улогата на “секси”жена додека Џеси на “паметно”момче, а тие според ‘Go Daddy’, се совршен спој. Како тоа изгледа, погледнете во видеото!

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=o-3j4-4N3Ng

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber