Зајачицата на Хју Хефнер ја продава венчаницата и чевлите од нивната венчавка

1 февруари, 20130
kristal

Кристал ги вети нејзниот фустан и чевли на оној кој најмногу ќе понуди.

Невестата бегалка, која една година по скандалот сепак стана споруга на основачот на Playboy, Кристал Харис одлучила да ја продаде својата венчаница на аукција.

Всушност, поранешната Плејбој зајачица покрај венчаницата ќе ги продаде и чевлите кои го носеше на 31 декември 2012 година, кога ги разменија брачните завети со Хју Хефнер.

Се разбира, Кристал сите пари ќе ги донира во добротворни цели, а тоа го објавила и на социјалните мрежи. “Ја давам својата венчаница и чевли за да соберам пари за добротворна сума која ќе помогне на заболените од рак лимфом, а тоа го правам во сеќавање на покојната секретарка на Хефнер, Мери О’Конор, која почина минатата недела”, објаснила Кристал.

kristal

kristal1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber