Кој спие во креветот на Азис?!

30 јануари, 20130
azis

Со кого Азис го дели креветот? Неговото куче Мопси! Или барем така изгледа од новата фотосесија, која пејачот ја посветува посебно на нежната половина од своите фанови. “Го направив тоа само за нив и мислењето на другите не ме возбудува!” Видете го резултатот во нашата галерија, каде што ви носиме повеќе самостојни слики на слаткиот Мопси.

Во продолжение ќе ве потсетиме и како изгледаше една фотосесија на Азис од минатата година. Таму тој повторно поираше на кревет, но очигледно тие фотографии биле наменети за другиот дел од обожавателите…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber