Кристен Стјуард не сака повеќе мажи! Има нова девојка!

15 март, 20130
4

Актерката Кристен Стјуард (23) како што изјавуваат странските медиуми е во врска со асистентката на кејти Пери, Тамара Натисин (31).

„Стигнаа во хотел и ноќта ја поминаа заедно. Сите забележаа дека помеѓу нив има нешто повеќе од пријателство“, изјавил нејзин пријател.

Кристен до скоро тагуваше поради разделбата со Роберт Патинсон. Тој не можеше да се помири со фактот дека Кристен го изневери со режисерот Руперт Сандерс (42). Патинсон заминал во Австралија каде во моментов снима филм и рекол дека не сака да ја види.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber