Кристен Стјуарт има секс 7 пати дневно

18 јануари, 20130
кристен

Актерката Кристен Стјуарт не може да се насити на нејзиниот дечко Роберт Патинсон по смирувањето и му се нафрла по седум пати секој ден, откриваат нивни блиски пријатели.

Откако последниот филм на ѕвездата “На патот” не го доби потребното признание на номинациите за наградите “Оскар” 2013 година, актерката е фокусирала на интимниот живот. Тој беше ставен под клуч и за него не споменуваше, особено по признавањето за невеството, кое го уништи Патинсон.

Меѓутоа, тие успејаа да ги надминат проблемите и повторно се заедно. Блиски извори до двојката откриваат дека познатите водат љубов по седум пати на ден. Психолозите сметаат дека толку многу секс може да биде знак на емоционални проблеми во врската, кои ги прикриваат со интимни моменти.

Според последните вести на британскиот печат, двојката бараат ново љубовно гнездо во Лондон. Како што им е познато на сите, главен приоритет на Патинсон е неговото семејство, затоа Кристен ќе мора повторно да ја придобие нивната доверба.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber