Lanvin пролетна колекција на чанти

15 февруари, 20130
lanvin-bags

Линијата Lanvin чанти никогаш немала успех како останатите колекции на оваа модна куќа. Со талентираниот Албер Елбаз, еден од најдобрите во модната индустрија, секој сигурно се прашува зашто линијата на чанти од овој бренд е толку слаба.

Се испоставило дека и самиот бренд ги гледал своите чанти онака како и другите. Поради тоа  пред неколку месеци Lanvin даде изјава за интензивирање на напорите да се создаде колекција на чанти кои ќе ги привлечат купувачите.

Оваа колекција дефинитивно може да се пофали со современа смисла во однос на претходните креации на оваа марка, што е предност, ако сакате да бидете на исто ниво со најновите случувања во модната индустрија.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber