Маки со големите гради: Проблеми кои ги измачуваат надарените дами! (видео)

25 ноември, 20130
13

Големите гради се симбол за женственост и сексапил, но баш како и се, и тие ги имаат своите мрачни страни. Иако повеќето жени се би дале за неколку броја поголеми гради, само надарените дами знаат како е да се живее со нив.

Направен е список со 17те најголеми проблеми кои одат во пакет со големите гради. Погледнете го видеото и споделете дали сеуште жалите што имате мали гради?

httpv://www.youtube.com/watch?v=P3PsE6RtQYo

httpv://www.youtube.com/watch?v=-HPweYiPWtc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit