Оваа реклама е толку експлицитна и сексистичка па набрзо е отстранета од интернет!

25 ноември, 20130
15

Вознемиреноста на некои организации во Белгија било причина оваа видео реклама преполна со згодни девојки да се трегне од Интернет и да се забрани за прикажување.

А сето тоа било направено по повод Денот на мажите и подароците наменети за посилниот пол – попуст на производите во оваа верига, секако и фотографирање со истите полуголи девојки од рекламата.

Дали вие би го пуштиле сопругот да си купи производ од Гама на попуст?

httpv://www.youtube.com/watch?v=Dk1SaGil84s#t=23

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit