Маструбирал додека возел 100 километри на час!

30 декември, 20130
4

Британецот Нил Маршал (49) уапсен е бидејќи маструбирал додека управувал со својот автомобил. Против него е поднесена пријава поради нарушување на јавниот ред и мир.

Маршал бил сосема гол кога еден од возачите го забележал на локалниот пат во Честер.

Тој ја информирал полицијата кои го уапсиле “маструбаторот“.

Според локалните медиуми, Маршал возел со брзина 100 км/ч и маструбирал истовремено.

Против него е поднесена пријава, а тој во меѓувреме е осуден на 12 месеци општествено полезна работа и ќе мора да плати парична казна и судски трошоци.

Маршал истиот прекршок го направил и во 2008 година, а тогаш бил осуден на 6 месеци општествено полезна работа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit