Модерните сандали за лето 2013

1 јуни, 20130
aaa

Сандалите со платформа ќе бидат актуелни повторно ова лето, но нивните братучеди, оние со дебела подпетица се исто така помеѓу топ тенденциите.

И покрај тоа што на прв поглед изгледаат тешки за носење, всушност и тие имаат платформа во предниот дел што ја конпензира височината на подпетицата. Погледнете ги култните модели за сезонава.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi