Му ја одгризала усната, па ја плукнала на земја!

4 декември, 20130
7

Непозната девојка од Аљаска влегла во конфликт со момче од Австралија, што набрзо прераснало во сериозен конфликт од кој мажот излегол без еден дел од долната усна.

На Јутјуб се појави видео од Октобарфест во Минхен каде може да се види како девојката му ја одгризува долната усна на Австралијанецот, после сериозната расправија која прераснала во тепачка.

Девојката потоа го плука парчето од одгризаната усна на земја, а е уапсена бидејќи подлегнала на провокациите на пијаниот маж, кој претходно и физички го нападнала.

httpv://www.youtube.com/watch?v=FCTBTJaVLjk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit