Очекувајте ја свадбата на Ријана и Крис Браун летово!

28 февруари, 20130
33

Парот е повторно заедно после неколку месечна пауза и информираните извори откриваат дека вљубените планираат наскоро да ја крунисаат својата љубов со брак, а свадбата според изворот ќе биде во Барбадос, месец јули.

Церемонијата ќе биде доста нетрадиционална и гостите треба да бидат спремни за дрес код: „Тие сакаат многу оган и полугола послуга“, изјавува изворот. Доста од познатите се веќе поканети.

Крис Браун беше осуден откако брутално ја претепа својата девојка Ријана пред доделувањето на наградите Греми во 2009 година. „Тоа беше најголемата грешка во мојот живот. Но таа ме сака и ми прости, а сега јас се грижам максимално за неа“, вели Браун.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber