Од сега ќе можете виртуелно да се бакнувате

23 ноември, 20130
10

Секој кој ќе се логира на Барбери платформата: Kisses.Burberry.com ќе може на саканата особа да и испрати виртуелен бакнеж. Бакнувајќи го екранот на мобилниот телефон на означениот дел, апликацијата ќе го препознае обликот на усните и сето тоа во моментот станува порака спакувана во пакетче и испратена на адреса по желба.

Покрај романтичниот бакнеж можете да испратите и приватна порака, а отпечатокот од усните можете да го обоите во омилената нијанса од палетата на Барбери кармини.

Целта на оваа кампања е во виртуелниот свет да се внесе малку топлина и љубов, а како тоа точно изгледа, погледнете во промотивното видео:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit