Погледнете како изгледа синчето на Шакира

4 декември, 20130
12

Додека сите останати ѕвезди со свои лични фотографии ги почастиле фановите за Денот на благодарноста, Шакира решила наместо тоа, да им го претстави Милан.

Колумбиската пејачка и нејзиниот дечко Жерар Пике во јануари оваа година го добија синот Милан со што за прв пат и двајцата се остварија како родители.

“Пресреќни сме што можеме да објавиме дека во Барселона се роди Милан Пике Мебарак. Малиот Милан стана како и неговиот татко член на Барселона по раѓање“ – напишала пејачката на својот профил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit