Принцот Вилијам ја изневерил Кејт?!

23 ноември, 20130
12

Велика Британија беше потресена од гласините, дека британскиот престолонаследник Вилијам бил фатен во неверство од страна на сопругата Кејт.

Информацијата беше лансирана од таблоидот “Дејли Мортон“ и веднаш беше опишана како шпекулација од страна на потпаролите на Дворецот.

Според објавениот текст, принцот кој наскоро стана татко, се затрескал во сексапилната декораторка на интериерен дизајн. Истата била ангажирана да ги уреди просториите на новородениот принц Џорџ. Дамата ја посетила неколку пати резиденцијата на Кејт и Вилијам и влегла во повеќе од тесни односи со среќниот татко.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit