Промена на полот: 3 години во 103 секунди

10 јануари, 20130
tranvestit

Досега видовме голем број на варијанти, но ова видео пикажува трансформација низ која не секој поминува.

Младата девојка за помалку од две минути ја покажа трансформацијата која во реално време траеше цели три години – од маж во жена.

Првата фотографија е снимена во ноември 2009 година, а последната речиси три години подоцна.

Под видеото, овој транвестит напишал: “Ова е видео кое ја покажува мојата транзиција која траеше три години, во околу 1.000 фотографии. Имав операција на феминизација на лицето. Кога почнав со прансформацијата имав 20,21 година”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit